Zdjęcia biznesowe w czasie pandemii - 9 argumentów, że u nas możecie czuć się bezpiecznie!

Fotografia biznesowa 2020 - jak to teraz wygląda ?

Profesjonalne zdjęcia biznesowe teraz?

Gdy szaleje koronawirus?

Tak, to możliwe, bezpieczne i wcale nie takie stresujące!

Niewiadomo przecież, jak długo potrwa pandemia, trzeba więc nauczyć się funkcjonować w jej cieniu i zrobić wszystko, by istniejące firmy się rozwijały, a nie znikały z rynku.

Mimo panoszącego się wirusa Covid-19 świat nie stanął wcale w miejscu. Chodzimy do pracy i próbujemy normalnie żyć. Firmy, aby funkcjonować i przetrwać ten trudny czas, muszą pozyskiwać nowych klientów i zachęcać ich do korzystania ze swoich usług czy kupowania ich produktów.

Działy marketingu istnieją i pracują na pełnych obrotach.

Odkrywamy tajemnicę, jak zdobyć największy kawałek tortu…

fotografia biznesowa podczas pandemii

I kolejna sesja w maseczkach za nami

Sytuacja pandemiczna sprawiła, że nie tylko handel przeniósł się do Internetu. Wiele firm, pracujących zdalnie czy hybrydowo wzmacnia
swoje działania w sieci, tworząc coraz to nowe strony internetowe i udoskonalając ich wygląd. W warunkach izolacji nie mają często możliwości, by pokazać się klientowi osobiście i zaprezentować swoją ofertę.

Dlatego starają się przedstawić mu w Internecie nie tylko swoje dokonania, ale także zespoły ludzi, których mają w swoich szeregach. Łatwiej jest przecież pozyskać przychylność klienta, gdy widzi on osobę, z którą będzie współpracował.

A skoro tak, to firmom potrzebne są profesjonalne zdjęcia biznesowe.

Dzięki nim łatwiej jest im dziś walczyć o największy kawałek tortu i wygrywać, pokonując konkurencję.


Dlatego, też pracujemy i robimy dla Was zdjęcia biznesowe - oczywiście w maseczkach


Podczas sesji zdjęciowych dezynfekujemy ręce płynem antybakteryjnym. Systematycznie i do znudzenia.
Dezynfekujemy ręce i płynem antybakteryjnym. Systematycznie i do znudzenia.

Zależy nam na tym, aby sesje odbywały w bezpiecznych warunkach. Tak samo jak Wy, mamy rodziny i bliskich, o których staramy się dbać, jak najlepiej potrafimy. Zdajemy sobie przecież sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas ciąży. Teraz bardziej niż kiedykolwiek.

 biznesowa sesja zdjęciowa - zrealizowana w ścisłym reżimie sanitarnym
Sesja zdjęciowa - realizowana w ścisłym reżimie sanitarnym.

Opracowaliśmy więc zbiór zasad, dzięki którym nasze sesje zdjęciowe odbywają się w bezpiecznych warunkach. Zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas.

Znamy sposoby, by zachowując reżim sanitarny, zrobić Wam fajne zdjęcia!

Od zawsze dbaliśmy o to, by podczas sesji biznesowych zachowywać zasady higieny. Makijaż każdej fotografowanej u nas osoby był wykonywany przez specjalistkę, przy użyciu czystych, sterylnych pędzli. Często makijażystka nakładała kosmetyki jednorazowymi aplikatorami.

fotografia biznesowa podczas pandemii
Naprawdę się można przyzwyczaić do maseczek . Od lewej : Karolina Jaunzems , Marta Tarnawska i Gabriel Bugajny

Teraz to jednak nie wystarczy
Wprowadziliśmy więc dodatkowe zasady:

1. Robimy zdjęcia w pustych biurowcach u naszych klientów (po pracy albo w weekendy) lub w naszym warszawskim studio, gdzie też nie ma tłumów.

2. Osoba fotografowana przychodzi na umówioną godzinę i nie spotyka innych modeli na planie zdjęciowym. Niestety, to dla naszego wspólnego dobra. Poplotkować z przyjaciółką z biura, o wrażeniach z sesji zdjęciowej, można teraz przez telefon.

3. Minimalizujemy ilość ludzi na planie zdjęciowym. Nie ma gapiów ani praktykantów, jak kiedyś.

4. Dezynfekujemy ręce płynem antybakteryjnym. Systematycznie i do znudzenia.

5. Pracujemy w maseczkach, które często zmieniamy. Częściej niż bieliznę, bo tę zmienia się zazwyczaj raz dziennie!

6. Zachowujemy dystans czyli odpowiednią odległość od osoby fotografowanej. Ale spo kojnie, widzimy ją w obiektywie!

7. Nie zdejmujemy masek przy osobach fotografowanych. Ale to jak wyglądamy możecie zobaczyć na naszej stronie internetowej, tutaj: https://pixandme.com/o-nas.

8. Nie pijemy napojów w obecności naszych klientów. Nie jemy też kanapek.

9. Dostosowaliśmy się do obecnej sytuacji związanej z reżimem sanitarnym i pracujemy w dwóch wariantach. To klient wybiera, który z nich najbardziej mu odpowiada.

  • Sesje zdjęciowe odbywające się u klienta – uczestnicy sesji biznesowej nie mają ze sobą kontaktu. Każdy z nich pojawia się o wyznaczonej dla siebie porze. Sesja jednej osoby trwa od 20 min do 1,5 godziny w zależności od rodzaju makijażu.
  • Sesje zdjęciowe w naszym studio. Adres: Aleje Jerozolimskie 92 Warszawa.
fotografia biznesowa podczas pandemii
Sesja biznesowa w jednej z warszawskich kawiarni

Wiele firm obecnie pracuje zdalnie, hybrydowo czyli na przemian – jedni wykonują swoje obowiązki w domu, drudzy w biurze.

Część z pracodawców zaś w ogóle zrezygnowała z wynajmowania powierzchni biurowej. Wychodzimy więc im naprzeciw i zapraszamy do naszego bezpiecznego studia.

Tam również pracujemy z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego, o których wyżej już wspominaliśmy. Fotografowani przez nas członkowie Waszych zespołów są umawiani w takich odstępach czasowych, aby się nie spotykali ze sobą. Każda z osób ma do dyspozycji antybakteryjny płyn do dezynfekcji rąk, z którego po przyjściu do nas korzysta.

Uwielbiamy robić zdjęcia. Każda sesja biznesowa to dla nas kolejna przygoda. Staramy się więc byście czuli się u nas swobodnie, na tyle na ile to możliwe, a na pewno bezpiecznie.

Zdjęcia biznesowe w maseczce
Zdjęcia biznesowe w maseczce - można się naprawdę przyzwyczaić

Efekt?

Profesjonalne zdjęcia biznesowe, które pomogą Wam rozwijać Wasze firmy, zgodnie z duchem czasu. Poczytajcie rekomendacje od zadowolonych klientów, którzy nam zaufali! Oni już wiedzą, że wpisując w wyszukiwarkę hasło: Zdjęcia biznesowe Warszawa i wybierając nas, trafili pod właściwy adres.

A dla wszystkich, którzy doczytali nasz blogowy tekst do końca mamy niespodziankę. Chcecie dostać 5 % zniżki na sesje dla pięciu pierwszych osób z Waszej firmy? Każdy lubi miłe niespodzianki, więc sądzimy, że się skusicie. Jak to zrobić? Nic prostszego. Dzwoniąc do nas podajcie hasło:

Fotografia biznesowa Warszawa.

Zapraszamy!