Profesjonalny make-up w trakcie sesji biznesowej?

Podobnie jak biznesowy strój, powinien być stonowany i dyskretnie podkreślać Twoje atuty. Chyba każdej kobiecie zdarzyło się kiedyś zrobić sobie zdjęcie i pomyśleć: "Hm... wyglądam, jakbym wcale się nie umalowała!". A mężczyźnie – "Jakbym nie przespał nocy!" Nikt nie jest doskonały, ale mamy sposób na to, aby Twoja twarz prezentowała się na zdjęciach jak najkorzystniej.

Make-up – jak działa

Profesjonalna makijażystka, która przygotuje Cię do zdjęć, potrafi ukryć wszystko to, za czym w swoim wyglądzie nie przepadasz. Ukryje cienie pod oczami, wysmukli nos, skoryguje zbyt długą brodę, wymodeluje usta, sprawi, że Twoje spojrzenie będzie świeże i promienne. Użyje profesjonalnych podkładów i całej gamy specjalistycznych kosmetyków, dzięki którym gwiazdy, które widzisz w telewizji, na co dzień wyglądają perfekcyjnie.

Profesjonalne oświetlenie

To po to, aby dobrze oświetlić Twoją twarz, są w studio te wszystkie parasole i lampy. Poczujesz się jak gwiazda czerwonego dywanu, oślepiona blaskiem fleszy, które wydobędą z Twoich oczu radosne iskierki. W trakcie sesji wykorzystujemy światła o dużej mocy. W ciągu dnia twarz nigdy nie jest aż tak wyeksponowana. Dlatego wykonujemy makijaż o 60 proc. mocniejszy niż zwykle. Służą do tego matowe kosmetyki – dzięki temu skóra nie świeci się nieefektownie.

Panowie, bez obaw!

Dla Was przygotujemy makijaż w wersji light – z korektorem i pudrem w rolach głównych. Po sesji wykonamy demakijaż, abyście mogli bez skrępowania wyjść ze studia.